Szkolenia – Usługi – Outsourcing BHP i PPOŻ

O NAS

H&S Solutions jest nowoczesną firmą zajmującą się kompleksową organizacją systemu bezpieczeństwa i higieny pracy dla wszystkich pracodawców chcących powierzyć bezpieczeństwo swoich pracowników oraz firmy doświadczonemu i odpowiedzialnemu partnerowi w biznesie. Nasz zespół specjalistów BHP, ratowników oraz inspektorów ochronny przeciwpożarowej to wykwalikowana, działająca z pasją i zaangażowaniem kadra, która wkłada serce w wykonywane zadania. Kierujemy się indywidualnym oraz nieszablonowym podejściem do każdego powierzonego zadania, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu dużych firm oraz mniejszych przedsiębiorstw.

NASZE ZALETY

0 +
Przeszkolonych osób
0 lat+
DOŚWIADCZENIE ZESPOŁU
0
LICZBA DOSTĘPNYCH USŁUG

NASZA OFERTA

Oferujemy profesjonalne usługi związane z bezpieczeństwem i higieną pracy w oparciu o outsourcing BHP lub jednorazowe zlecenia.

NASZE CELE

Naszym celem jest dzielenie się naszą wiedzą oraz doświadczeniem z polskimi oraz zagranicznymi klientami w drodze do prostego i przyjaznego spełnienia obowiązujących przepisów BHP, kształtowania właściwych postaw kadry kierowniczej oraz pracowników ograniczając tym samym prawdopodobieństwo zaistnienia zdarzenia wypadkowego.

ZAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

H&S Solutions

Dane kontaktowe

+48 691-806-649